Bina Tesisatları

Trabzon´da Elektrik Tesisatında Eğitim, Turizm, Fabrika, Hastane ve Toplu Konut alanları gibi birçok alanın elektrik tesisatını yapmaktayız. Uzun yıllardan beri gelen deneyimle ile her türlü elektrik tesisat işinde hizmet vermekteyiz.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını sizlere en hesaplı fiyatlar ile sunan firmamız sizlerden aldığı olumlu geri dönüşler ve referanslar sayesinde bugünlere başarı ile gelmiştir. Daima en iyi ve kaliteli malzemeleri kullanmaya özen göstermekteyiz bu sayede ilerde oluşabilecek arıza ve uyumsuzlukları en asgari seviyelere çekmeyi de başarmaktayız. Kullandığımız ürünleri fiyat ve kalite seviyeleri için yaptığımız araştırma ve geliştirme çalışmaları ile bugün sizlere en iyi hizmetleri sunabilmekteyiz.

Elektrik proje, departmanımızda görevli, konusunda tecrübeli  ve uzman mühendis ve tekniker kadromuz ile profesyonel, çağın teknolojisine, idari ve teknik şartnamelere, ilgili yasa ve yönetmeliklere uygun projeler üretiyoruz.

Müşterilerimiz ile etkileşimli, dinamik ve hızlı bir süreç yönetimi gerçekleştirerek, projelerimizi kısa sürede teslim ediyoruz.

Müşterilerimize proje geliştirme aşamasında önerilerde bulunuyor, projelerine ekonomi getiriyor ve değer katıyoruz.