Hakkımızda

Elektrik alanında yıllardır hizmet veren şirketimiz siz müşterilerimizin yaşadığı elektrik problemleri için Tecrübeli elektrikçi takımımız ile karşılaştığınız sıkıntıları hemen gideriyoruz

Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet sunan firmamız müşterilerimize kalite ve güven sunuyor.

Sektördeki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikcilerindendir.

Vizyon ve Misyon :

Vizyonumuz: Zaman konusunda problem yaşayan kişilerin adreslerinde teknik destek vererek kalitemizi artırmak adına problemsiz ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir.

Misyonumuz: Dünya ve ülke genelinde meydana gelen elektrik ve elektronik ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde takip ederek müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmak ve bu alandaki tüm ihtiyaçları en hızlı şekilde karşılamaktır.

Kalite Anlayışı :

Elektrik ve elektronik ürünlerin sorunsuz bir şekilde kullanımı için servis hizmetleri son derece büyük bir önem taşımaktadır. Biz Martek Elektrik olarak bu alanda beklentileri güvenilir bir şekilde karşılamak için hizmet vermeye başladık. Servisimiz tarafından tüm konulardan önce müşteri memnuniyetine gereken önem verilmektedir. Servisimizde görev alan ekipler, müşterilerin beğenilerini kazanmak için yapılan işlere özen gösterilmesi gerektiğinin farkındadır.