Plan - Proje - Talep

Elektrik alanında yıllardır hizmet veren Martek Elektrik firması olarak siz müşterilerimizin yaşadığı elektrik problemleri için 7/24 Teknik Servis ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli elektrikçi ekibimiz ile karşılaştığınız elektrik sorunlarınızı hemen gideriyoruz. Ofisinizin ve evinizin bütün elektrik problemi ve elektrik tesisat işlerinde şirketimizi dilediğiniz an arayıp elektrik teknisyeni talebinde bulunabilirsiniz.

Elektrik kullanmak isteyen mesken veya iş yerleri bölgesel elektrik işlemleri uygulayan ve yetkili kurumlara müracaat ederek bir takım işlemleri yerine getirmek mecburiyetindedir.

Bu işletmeler plan proje uygulamalarında ve isteklerinde formaliteleri ve elektrik yönetmeliklerini bilen yetkili bir elektrik teknik adamını muhatap kabul eder.

Bu işletmeler plan proje uygulamalarında ve isteklerinde formaliteleri ve elektrik yönetmeliklerini bilen yetkili bir elektrik teknik adamını muhatap kabul eder.

Yetkili elektrik teknik adamı abone olmak isteyen ihtiyaç sahipleri için gerekli belgeleri tanzim eder ve elektrik istenen yere ait güç tespiti yapılıp iç yönetmeliklere uygun şekilde elektrik tesisatı yapılır. Bu yönetmeliklere uygun plan projesi çizilip resmi işlem başlatılır. Çizilen proje, elektrik işletmesi mıntıka mühendisinin onayından sonra gerekli işlemler yürütülür ve elektrik işletmesi ile abone arasında sözleşme yapılması gerçekleşir.

Elektrik sözleşmesi yapıldıktan sonra elektrik sayacı bağlaması ve mühürlenmesini sağladıktan sonra işlemler sonlandırılmış olur. Abone gönül rahatlığıyla elektriğini kullanabilir.

MARTEK ELEKTRİK Olarak tüm resmi yetki belgelerine sahip olup tüm resmi işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz şekilde yapıp siz müşterilerimize hizmet vermektedir.